دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 25278  |  
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396 - 11:48
دانشجوی دانشگاه بزرگمهر قاین گفت:مادانشجویان علاوه بر دغدغه درس خواندن ،دغدغه کاری آینده خودرا داریم وانتظار ما از مسئولین این است که آینده شغلی دانشجویان تا حد امکان تامین شود.

به گزارش نسیم قائن ، 16آذر در تاریخ ایران اسلامی به نام روز دانشجو به یادگار مانده است.

سجادپوررمضان ازدانشجویان رشته عمران دانشگاه بزرگمهرقاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با تعریف واژه دانشجو می گوید:دانشجو یعنی یک فرد جوان و پر انرژی در راه طلب علم وچون آینده کشور به سمت اداره علمی پیش میرود پس دانشجو نقش بسیار مهمی در آینده کشور دارد.

وی بابیان این که چارچوب فعالیت های سیاسی یک دانشجو باید در راستای  اهداف کشور باشد تا وحدت کشور از بین نرود گفت:دشمنان ما از یک تجمع دانشجویی و وحدت بین دانشجویان حتی در یک دانشگاه واهمه دارد و وقتی در این ایام دانشجویان دور هم جمع می شوند وبه مراسم های مربوطه می پردازند ترس و وَهم بزرگی به دل دشمن می افتد.

پوررمضان ادامه داد:مطمئنا دانشجویان کشور دارای کمبودهای زیادی هستند به طوری که علاوه بر دغدغه درس خواندن،دغدغه مخارج زندگی وآینده را هم دارند واگرچه دانشگاه های کشور تقریبا تلاش خود را میکنندکه این دغدغه ها کم تر شود ، اما وقتی پای امید به دانشجو (آینده شغلی) میرسد مسئولین خود را به خواب زده اند و انتظار میرود که آینده شغلی دانشجویان تا حدامکان تامین شود درغیر این صورت به یک دانش آموز که میخواهد وارد دانشگاه شود بفهمانند که آینده ای برایش نیست تا وی بتواند تصمیم درست را در مورد زندگی خود بگیرد.

این دانشجوی دانشگاه بزرگمهر از رفتار وبرخورد مسئولین با یک دانشجو گلایه مند است ومیگوید در دانشگاه ما برخی از مسئولین رفتار شایسته ای در برابر دانشجویان  ندارند به گونه ای یک انبار دار هم به خود اجازه می دهد که به دانشجو بی احترامی کند.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.