دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 25271  |  
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396 - 20:47
سرپرست بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین گفت:دانشجویان باید با بالا بردن سطح آگاهی خود ،اجازه هیچ گونه سوءاستفاده‌ جریانات سیاسی واحزاب را از بدنه دانشجویی ندهند.

 سیدمحمودشفیعی سرپرست دفتر بسیج دانشجویی شهید مفتح قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: 16 آذر نشان دهنده پايمردي و ايستادگي دانشجوي مسلمان در برابر نظام سلطه است .

وی بیان داشت: این روز ياد آور رشادت دانشجوياني است كه سينه خود را در برابر تيرهاي استعماري دشمن سپر كردند و در گذر زمان فرياد ضد استكباري ملت ايران را به گوش جهانيان رسانده اند.

سرپرست دفتر بسج دانشجویی شهید مفتح ادامه داد:دانشجوي آگاه با الهام از سيره سياسي الهي امام امت ، نصايح رهبر فرزانه انقلاب و حركت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هياهوي تبليغاتي دشمنان ،استقلال طلبي،آزادي خواهي و استكبار ستيزي خود را حفظ كند.

 

وی اظهارکرد:هر فردی که آینده و سرنوشت کشور برایش اهمیت دارد باید شرایط را به‌گونه‌ای فراهم سازد تا جنبش‌های دانشجویی بتوانند در مسیر تقویت روحیه پرسشگری که در چند سال اخیر ضعیف شده در چارچوب قانون حرکت کنند.

شفیعی در ادامه گفت:بسیاری از جریانات سیاسی به منظور رسیدن به اهداف بدنه سیاسی خود به‌دنبال بهره گیری هایی از دانشجویان هستند که با توجه به این موضوع قشر دانشجو باید با بالا بردن سطح آگاهی خود ،اجازه چنین سوءاستفاده‌هایی را به هیچ‌یک از جریانات و احزاب سیاسی ندهد.

وی با اشاره به برنامه های گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان قاین گفت:در جهت بزرگداشت این روز بسیج دانشجویی برنامه های متنوعی را در دانشگاه های سطح شهرستان برگزار می کند که مهم ترین آنها عبارتند از :دیدار مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های قاین با نماینده محترم ولی فقیه در استان خراسان جنوبی ، دیدار با خانواده معظم شهدای دانشجو شهرستان ،برگزاری کرسی های آزاد اندیشی ، تریبون آزاد ،برگزاری اردوهای یک روزه ،چاپ ویژه نامه بمناسبت روز دانشجو ،اکران فیلم و برپایی نشست هایی با موضوع حوادث روز دانشجو و تاریخ انقلاب در خوابگاه های دانشجویی خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.