دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 19316  |  
تاریخ انتشار : 20 دى 1395 - 14:25
دبیر همایش ملی جغرافیا،محیط زیست،امنیت وگردشگری قاین خبرداد:
آمادگی کامل دانشگاه بزرگمهر قائنات و دبیرخانه همایش جهت برگزاری همایش در قائن
دبیر همایش ملی جغرافیا،محیط زیست،امنیت وگردشگری از آمادگی کامل شهرستان و تیم اجرایی همایش جهت برگزاری آن خبرداد.

 دکتر احمدی دبیر اولین همایش ملی جغرافیا ،محیط زیست،امنیت وگردشگری  قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارداشت: با توجه به نزدیکی زمان برگزاری همایش ملی که در روزهای 29و30دی ماه  برگزار خواهد شددبیرخانه همایش آمادگی کامل برای برگزاری این همایش را دارد .
وی افزود: مراسم افتتاحیه همایش با حضور مسئولین استانی وشهرستانی ومیهمانان کشوری درروز 29دی ماه در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  برگزار خواهد شد.
احمدی برپایی نمایشگاه ،ارائه مقالات به صورت حضوری،برگزاری کارگاههای آموزشی در محل دانشگاه بزرگمهررا از جمله برنامه های این همایش در طی 2روز برگزاری اعلام کرد وگفت: اختتامیه این نمایشگاه نیز در روز30دی ماه در سالن فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

 


دبیر اجرایی همایش در ادامه بیان داشت:تمامی کمیته ها و ارکان همایش شامل اجرایی، علمی، داوری، حمل و نقل، اسکان؛ پذیرایی و .. با برنامه مدون و طراحی شده آماده خدمات رسانی به میهمانان و شرکت کنندگان عزیز می باشند.
احمدی یادآورشد با توجه به استقبال بسیار خوب اساتید و پژوهشگران از این همایش تعداد مقالات برگزیده شده از 235مقاله به بیش از 300 مقاله افزایش یافته است که در دوبخش پوستری و سخنرانی ارائه می شوند ومهمانان ویژه و اساتید برجسته ای از سراسر کشورداوری  بخش های مختلف این همایش را برعهده دارند.
وی افزود:سخنرانان کلیدی همایش از دانشگاههای تهران، مشهد، سبزوار، اصفهان، بیرجند و ارسال کنندگان مقاله از شهرهای مختلف ایران اسلامی می باشند.

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.