دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 19315  |  
تاریخ انتشار : 20 دى 1395 - 13:28
امام جمعه وفرماندار قاین طی پیام های جداگانه ای رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضرمقام معظم رهبری(مدظله العالی) وتمام مردم ایران تسلیت گفتند.

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله اصفهانی امام جمعه وکهن ترابی فرماندار قاین طی پیام های جداگانه ای رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضرمقام معظم رهبری(مدظله العالی) وتمام مردم ایران تسلیت گفتند.

در پیام تسلیت امام جمعه قاین آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم مجاهد و انقلابی, یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله رفسنجانی را به عموم مردم ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه مردم مومن و انقلابی قاینات تسلیت می گویم.

شخصیتی بی بدیل که عمر با برکت خود را در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی سپری نمود و آنچه را وظیفه الهی خود می دانست به نحو احسن انجام داد به گونه ای که خدمات شایسته ایشان در ذهن مردم یادگار مانده است.

بر خود لازم می دانم این حادثه دردناک را به محضر مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله امام خامنه ای (حفظه الله) , خانواده معظم له و یکایک ارادتمندانشان تسلیت عرض نموده وامید واثق که در نزد خداوند متعال بخاطر خدماتی که انجام داده اند مأجور باشند.

و من الله التوفیق

الاحقر سید مرتضی اصفهانی

امام جمعه قاین

همچنین فرماندار قاین در پیامی نوشت:

بسم‌الله الرحمن و الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت یار دیرین امام و رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ملتی را در غم و اندوه فرو برد. بزرگواری که پیش و پس از انقلاب، در کشاکش سخت ترین روز های و پیچیده ترین بحران ها، دغدغه ای جز سربلندی ایران اسلامی نداشت.

با کمال تأسف و تأثر ضایعه درگذشت عالم مجاهد و مبارز نستوه و خسنگی ناپذیر، سیاستمداری مدبر و شجاع حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به تمام ارادتمندان ایشان و تمامی شهروندان فضیلت مند قاینات تسلیت عرض می نمایم.

رضوان الهی بر روحشان و حشر با اولیای الهی گوارای وجود ایشان باد.

کهن ترابی

فرماندار شهرستان قاینات

انتهای پیام/

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.