دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 18474  |  
تاریخ انتشار : 9 آذر 1395 - 00:05
با گذشت 3ماه از انتقال مدیر اداره/
صندلی اداره اوقاف وامور خیریه قاین همچنان بی مدیر
با گذشت 3ماه از خالی شدن پست مدیریت اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان قاین،هنوز مدیریت جدید این اداره معرفی نشده است.

به گزارش نسیم قائن ، مهر ماه امسال بود که رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قاین  با حفظ سمت، سرپرستی اداره  شهرستان  بیرجند رانیز برعهده گرفت .
این تغییرات و جابجایی باعث شد که ریاست محترم این اداره هفته ای 1یا 2روز را برای بررسی امور شهرستان قاین به این شهرستان مراجعه  کند .

این درحالی است که امور فرهنگی اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان  که بخش مهمی از برنامه های فرهنگی ومعنوی این اداره برعهده این پست سازمانی می باشد نیز با پایان یافتن خدمت سربازی این مسئول همچنان خالی است  ودرب این اتاق نیز همانند درب اتاق رئیس اداره در اکثر مواقع بر روی ارباب رجوع بسته است.

اکنون با گذشت 3ماه از این وضعیت  اکثرپست های سازمانی  اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان قاین خالی است  و اندک نیروی حاضر دراین اداره پاسخگوی تمام امورات اداره می باشند.

جای این سوال از مسئولین استانی وشهرستانی است که:
با توجه به این که شهرستان درمیان نیز زیر مجموعه اداره بیرجند می باشدوهمزمان این مدیر مسئولیت اداره بیرجند ودرمیان وقاین را برعهده دارد، آیا یک نفر واقعا توان مدیریت دو مجموعه با این وسعت و فاصله را دارد؟

آیا در استان قحط الرجال است که اداراتی با این گستره و اهمیت کار علی الخصوص در امور فرهنگی باید با یک سوم توان یک مدیر اداره شود؟

اهمیت کار فرهنگی در این برهه از زمان تاچه میزان برای مدیران ارشد فرهنگی استان محرز شده است؟

هرچند این حکایت در دیگر ادارات شهرستان قاین نیز تکرار شده است  واداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین نیز حدود2ماه به اسم دارای سرپرست بود اما در باطن این اداره هم رئیسی نداشت که بالاخره بعد از دوماه در اواخر آبان ماه متصدی امور هنری این اداره به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قاین معرفی شد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.