دفتر مقام معظم رهبری
کد مطلب: 18187  |  
تاریخ انتشار : 19 آبا 1395 - 13:53
نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس با اشاره به آمار بالای تصادفات محور بیرجند- قاین، گفت: وعده های دولت برای دوبانده کردن این محور محقق نشده است.

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح چهارشنبه در بازدید از پروژه دوبانده سازی محور بیرجند- قاین اظهار کرد: دوبانده شدن این محور از سال ۹۳ آغاز شده و در این مدت نیز پیشرفت خوبی داشته است.

وی با اشاره به پیگیری های مکرر برای تسریع در اجرای این پروژه، بیان کرد: این آمادگی را داریم تا از جایگاه نمایندگی برای تسریع در حل مشکلات استان استفاه کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اگر مدیران برای حل مشکلات دستگاه خود از ظرفیت نمایندگان استفاده کنند به طور حتم موفق تر خواهند بود، عنوان داشت: هر مدیر شهرستانی و استانی که در این زمینه مراجعه کند آمادگی برای رایزنی و پیگیری مشکل از جایگاه نماینده را داریم.

محور قاین – بیرجند جاده مرگ است

عبادی از محور بیرجند- قاین به عنوان جاده مرگ یاد کرد و گفت: واقعا نام جاده مرگی که برای این محور گذاشته اند درست است چرا که آمار تصادفات در این محور بالاست.

وی با انتقاد از عدم تحقق وعده های دولت برای استان، گفت: من وزیر راه را نمی بخشم و آقای دکتر نوبخت را هر گز نخواهم بخشید جز اینکه این محور دوبانده شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با برنامه های کاری خود بعد از بازدید از پروژه نیز گفت: هفته آینده با حضور مدیرکل راه و شهرسازی جلسه ای با وزیر در این ارتباط خواهیم داشت تا قبل از بستن برنامه بودجه ۹۶ افزایش اعتبارات این محور را پیگیری کنیم.

عبادی تأکید کرد: جایگاه نماینده در خدمت مدیران برای پیگیری مشکلات استان است.

انتهای پیام/

مهر

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.