دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 1656  |  
تاریخ انتشار : 6 خرد 1392 - 11:02
معاون فرماندار زیرکوه گفت: اعتبارات اشتغالزایی صندوق مهر امام رضا(ع) این شهرستان که 918 میلیون تومان است ابلاغ شد.  

به گزارش نسیم قاین به نقل ازفارس،علی‌اکبر اکبری‌راد  اظهار داشت: 70 نفر سهمیه اشتغالزایی شهرستان زیرکوه از محل اعتبارات صندوق مهر امام رضا(ع) ابلاغ شده است.

 

این مسئول ادامه داد: این اعتبارات در طرح‌های مشاغل خانگی، خود اشتغالی و سایر خدمات است.
 
معاون فرماندار زیرکوه با اشاره به اعتبارات ابلاغ شده تصریح کرد: اعتبار ابلاغ شده 918 میلیون تومان در مرحله نخست است.
اکبری‌راد خاطرنشان کرد: از اعتبارات ابلاغ شده 612 میلیون تومان از اعتبارات دولتی و 306 میلیون تومان از تجهیز منابع مردمی است.
 
وی با اشاره به تجهیز منابع مردمی گفت: در صورت سپرده‌گذاری افراد متقاضی وام و یا خیران تا سقف 5 میلیون تومان و گذشت سه ماه علاوه بر پرداخت 5 میلیون تومان سپرده‌گذاری 5 میلیون تومان وام چهار درصد پرداخت می‌شود.
 
معاون فرماندار زیرکوه بیان داشت: اعتبارات اشتغال دولتی شامل بخش کشاورزی و خودرو نمی‌شود.
اکبری‌راد افزود: اعتبارات اشتغال صندوق مهر امام رضا(ع) در بخش‌های مشاغل خانگی 20 درصد، خوداشتغالی 60 درصد و سایر خدمات 20 درصد با سرفصل‌های دانش‌بنیان، کارآفرینی، ضروری ودیعه مسکن و پرواربندی واحدهای تولیدی و توزیعی پرداخت می‌شود.
این مسئول سقف پرداخت واحدهای تولیدی 15میلیون تومان، توزیعی و خدماتی هر کدام را 10 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بازپرداخت وام‌های روستایی پنج ساله و شهری چهار ساله با چهار درصد سود است.
 
معاون فرماندار زیرکوه همچنین از پرداخت وام به زنان سرپرست خانوار در رشته‌های خیاطی، گلدوزی، قالی‌بافی و چند رشته دیگر از محل اعتبارات صندوق مهر امام رضا(ع) به عنوان طرح‌های مستقل خبر داد.
 
وی اذعان داشت: متقاضیان وام‌های اشتغالزایی با مراجعه به فرمانداری و معرفی به صندوق مهر امام رضا می‌توانند از خدمات این صندوق بهره‌مند شوند.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.