دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 1168  |  
تاریخ انتشار : 13 ارد 1392 - 11:59
به من انگ زدند که متوهم هستم، اما باز هم می‌گویم حکم خود را از امام زمان(عج) گرفته‌ام و احمدی‌نژاد صرفا آن را ابلاغ کرده است.

به گزارش نسیم قاین به نقل ازانتخاب،محورهای سخنان محمد شریف ملک‌زاده رئیس سازمان گردشگری که عصر چهارشنبه در مشهد بیان شد به شرح زیر است: 

-از استاندار خراسان رضوی می‌خواهم از فردا مصوبه‌ای ارائه کند که همه دستگاه‌های دولتی استان صلوات خاصه امام رضا(ع) را پخش کنند.
-من در این نظام از کسی نمی‌ترسم و وامدار کسی هم نیستم و تا آخرین لحظه خدمت خواهم کرد.
-به من انگ زدند که متوهم هستم، اما بازهم می‌گویم که حکم خود را از امام عصر(عج) و امام رضا گرفته‌ام و احمدی‌نژاد آن را ابلاغ کرده است.
-این توهم برای من برکت دارد، بگذارید بگویند ملک‌زاده متوهم است.
-ما باید جریان انحرافی که در کشور وجود دارد را به مردم معرفی کنیم، جریان انحرافی افرادی هستند که جلو رشد و پیشرفت جامعه را گرفته‌اند، جریان انحرافی کسانی هستند که جلو رشد و پیشرفت جامعه را گرفته‌اند، آنها می‌خواهند دولت احمدی‌نژاد را تضعیف کنند. این افراد باید شناسایی و به ملت معرفی شوند.
-آنهایی که ادعا دارند باید بگویند در دولت چه اتفاقاتی افتاده نه آنکه صرفا نقاط ضعف را گوشزد کنند.
-جریان‌های انحرافی بدانند مردم آنها را به خوبی می‌شناسند، حواشی سیاسی و سیاست‌زدگی باید از متن مردم به دور باشد.
-اصناف مشهد در نامه‌ای به رئیس جمهور خواهان این موضوع هستند که ساعت تعطیلی آنها در ساعات پایانی شب را خود تعیین کنند، بنده از استاندار خراسان رضوی می‌خواهم که تعیین زمان خدمت‌رسانی به زائران و گردشگران را به صاحبان مشاغل بسپارد.

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.