دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 11504  |  
تاریخ انتشار : 13 ارد 1394 - 12:02
رئیسی معاون وزیر آموزش وپرورش ورئیس سازمان نوسازی مدارس کشور درسفربه قاین هزینه ساخت یک مدرسه 6کلاسه با تجهیزات کامل و500میلیون تومان جهت تکمیل وساخت مدرسه 9کلاسه روستای اسفشاد را تقبل نمود.

به گزارش نسیم قائن ، 12اردیبهشت94یکی از روزهای خاطره انگیز وماندنی برای دانش اموزان روستای اسفشاد وجعفرآیاد قاین  بود.

دکتر رئیسی معاون وزیر آموزش وپرورش ورئیس سازمان نوسازی مدارس کشور روز گذشته ودر سالروز ولادت حضرت علی(ع)وروزمعلم ضمن بازدید از ساخت مدرسه 9کلاسه اسفشاد که با کمک خیرین کارساخت ان آغازشده است و200میلیون تومان توسط خیرین روستا جهت ساخت این مدرسه کمک شده است گفت: 500میلیون تومان جهت تکمیل این مدرسه به آموزش وپرورش قاین اختصاص می یابد.

 

 

وی افزود: امسال تکمیل وساخت مدرسه شریعتی روستای اسفشاد از اولویت های اول خراسان جنوبی است

میهمانان اموزش وپرورشی درادامه از مدارس روستای اسفشاد بازدید نمودند ومهندس بیکی مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی  قول شوفاژکشی یکی از مدارس روستای اسفشاد را داد.

رئیسی درادامه بازدید وحضور درقاین از مدرسه ای که توسط خیر کویتی در حال ساخت است بازدید نمود وسپس به همراه تیم همراه به روستای جعفر آیاد رفت واز مدرسه امام جعفرصادق این روستا بازدید نمود وهدیه دیگری دراین روز به دانش اموزان این منطقه که ساخت هزینه مدرسه 6کلاسه با تجهیزات کامل بود را به آموزش وپرورش شهرستان داد وابراز امیدواری کرد که هرچه سریعتر کارساخت این مدرسه 6کلاسه اغازشود.

 

 

مقصد بعدی معاون وزیر بازدیدازمجتمع فرهنگی آموزشی درحال ساخت شهرک سیمان با نام حیات طیبه بود که خیرین ومسئولین اجرای این طرح قول تکمیل یکی از فضاهای اموزشی وبهره برداری از آن رادرمهر ماه امسال دادند .

دکتر رئیسی در نهارکاری که میهمان مسئولین شهرستان بود 50میلیون تومان جهت خرید تجهیزات مدارس را نیز به مدیریت اموزش وپرورش قاین داد.

 

 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.