دفتر مقام معظم رهبری
کانال نسیم قاینات را در تلگرام دنبال کنید
کد مطلب: 106  |  
تاریخ انتشار : 1 آذر 1391 - 21:08
عبدالله اضافه کرد: اگر اختلاف نظری با ایران درباره وضعیت سوریه وجود دارد فکر نمی کنم میان ما و ایران درباره آنچه که در فلسطین می گذرد اختلاف نظری وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد:اسلحه مورد استفاده گروه های مقاومت در غزه در مقابل اسرائیل، ساخت ایران هستند یا اینکه با پول ایران خریداری شده اند.
این عضو ارشد گروه های مقاومت فلسطینی خواستار متنوع شدن منابع کسب سلاح گروه های فلسطینی شد و از کشورهای عربی خواست سلاح های خود را قبل از اینکه در انبارها، زنگ بزنند به مبارزان فلسطینی بدهند.
وی افزود: منطق می گوید ما در موضوع فلسطین، صددرصد با ایران هستیم. ایران همه نوع حمایت، کمک و پشتیبانی را از ما می کند اما عاقلانه نیست سلاح مقاومت در غزه به صورت انحصاری تنها از ایران باشد. ما می خواهیم از همه کشورهای عربی اسلحه داشته باشیم.
علي مطهري نماینده مردم تهران گفت: ما فکر می کردیم سوال از رئیس جمهور مفید است اما چون نظر رهبری مخالف سوال بود و حکم کردند ما نیز تابع آن هستیم.
به گزارش همراهان نیوز به نقل از جام جم ، علی مطهری از امضا کنندگان طرح سوال از رئیس جمهور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صحبتهای رهبری حکم حکومتی است و باید تابع حکم حکومتی باشیم، گفت: با این حکم رهبری سوال از رئیس  جمهور خود به خود منتفی می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان در پی لغو سوال از رئیس جمهور ممکن است با ماده 233 آئین نامه به دنبال شکایت از وی به قوه قضاییه باشند ، گفت: این راه همیشه برای نمایندگان باز است و می توانند آنرا دنبال کنند
مطهری افزود: چون رهبری دستور داده اند سوال از رئیس جمهور متوقف می شود و در واقع بیانات ایشان حکم حکومتی بوده و یک اظهار نظرساده نیست
وی در پاسخ به این سوال که چرا برای حل مشکلات اقتصادی سوال از رئیس جمهور را پیگیری کردید، گفت: ما فکر می کردیم سوال مفید است و هنوز هم فکرمی کنیم مفید است اما چون نظر رهبری مخالف سوال بود و حکم کردند ما نیز تابع آن هستیم.
 وی تصریح کرد: امضاهای نمایندگان پای سوال از رئیس جمهور قابل پس گرفتن نیست اما چون ایشان حکم کردند ما تابع هستیم و سوال منتفی می شود.
 

نظر شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.